Naše nabídka mediačních praktik a studijních materiálů:

Omlouváme se, ale nabídka mediačních praktik je do odvolání pozastavena. Studijní materiály normálně zasíláme. Děkujeme za pochopení
Nabízíme pomoc s přípravou na ústní část zkoušky mediátora formou nácviku modelových mediačních kauz, rozboru těchto případů a odborné zpětné vazby lektorek. Účast je možná individuálně i ve skupinách, v termínu podle dohody. Počet hodin závisí na vašem přání.
 

Objednejte se na mediační praktika prostřednictvím formuláře níže nebo nás pro bližší informace nás kontaktujte na e-mailu: Veronika.Lenzova@email.cz

Na vyžádání vám zašleme studijní materiál ke zkoušce - stručný průvodce obtížnými situacemi, které mohou během mediace nastat,  a jak tyto situace řešit. Z vlastní zkušenosti (a zkušenosti našich kolegyň, s nimiž jsme se připravovaly na zkoušku zapsaného mediátora) víme, že tento materiál je při přípravě na zkoušku velmi cenným pomocníkem. Zanecháte-li nám svůj e-mail ve formuláři níže, tento materiál vám zašleme na zadanou e-mailovou adresu zdrama. 
 
 

Chci se přihlásit na mediační praktika nebo zaslat materiály

Zde si prosím vyberte, o jakou službu byste měli zájem. Zatržením volby "přihláška na mediační praktika" se k ničemu nezavazujete, znamená to jen, že máte případně zájem - všechny podrobnosti dohodneme následně. Vyplnění formuláře není závazná přihláška.