Naše nabídka mediací:

 

Nabízíme mediaci ve všech občanskosprávních věcech, tj. všech mimo trestních. Mediaci poskytujeme v Praze na místě podle dohody. Přijedeme buď k vám nebo místo zajistíme. Jedno mediační sezení trvá většinou 2-3 hodiny, ale na základě vašeho požadavku lze domluvit i kratší dobu. Minimální doba je 1 hodina, maximální 3 hodiny.

Cena: 1000,-Kč/hod., to znamená 500,- pro každou ze stran. Obvykle se totiž na mediačních nákladech podílejí strany rovným dílem. Mohou se ale domluvit i jinak, vše záleží na vzájemné dohodě.

Objednejte se na mediaci prostřednictvím formuláře níže nebo nás pro bližší informace nás kontaktujte: 

na e-mailu: Veronika.Lenzova@email.cz
 

V rámci propagace mediace u nás poskytujeme první mediační sezení zdarma. Nejedná se o informativní schůzku, ale skutečnou plnohodnotnou mediaci. Po tomto prvním nezávazném sezení se můžete rozhodnout, zda chcete v mediaci dále pokračovat, nebo ne. 

 

Mám zájem o mediaci nebo o další informace

Zvolte jednu z možností, my se vám ozveme na zadaný e-mail a domluvíme podrobnosti, popř. zodpovíme dotazy.

Něco o nás

Jsme zkušené mediátorky, mediaci provádíme ve dvojici (tzv. komediace). To znamená, že jsme na jednáních přítomné obě a obě se věnujeme klientům.

Vyzkoušely jsme více způsobů vedení mediace a tento způsob, tj. komediace, se nám osvědčil jako nejefektivnější a nejpřínosnější pro klienty. Přítomnost dvou mediátorů vnáší do jednání větší dynamiku, proces mediace často urychluje, protože "dvoje oči lépe vidí a dvoje uši lépe slyší".

Skutečnost, že je mediační jednání vedeno dvěma mediátory, nemá vliv na cenu, kterou za mediaci zaplatíte. 

Obě jsme absolvovaly komplexní mediační výcvik u Asociace mediátorů ČR (AMČR), Mgr. Ďuríčková je zapsaná v Seznamu mediátorů, který vede Ministerstvo spravedlnosti ČR, je tedy zapsanou mediátorkou. Má oprávnění vést mediace nařízené soudem.